title

Hakkımızda

1960 yılında İhsan KOCAŞABAN tarafından kurulan hırdavat ve inşaat malzemeleri satışı ve faaliyetlerine yönelik firmamız, 1995 yılında “Limited Şirket” haline gelerek gelişip büyüyen sınai, medikal ve gıda gazlarının dolum dağıtımı, teknik hırdavat malzemeleri, kaynak malzemeleri ve ihtiyaç, gerekli ihtiyaçları, iş güvenliği ekipman satışı, CNC Su Jeti fason kesim işleriyle Afyonkarahisar'da endüstriyel gelişme ve değişimine açık öncü firmalarından biri oldu.

Kanunlara, ticari sosyal etiklere Uygun'un davranarak ettikleri, çağdaş, Hızlı ettik kaliteli Hizmet anlayışı ile çalışmak ilk seferde doğru yapmak, sektördeki başarı sağlamak sürdürmek. Nitelikli insan kaynağımızla, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunma, paydaşlarımız için değer göre ve fark yaratma, sektördeki başarılarımız uluslararası pazara taşıma hedefindeyiz.

Bosch Mark El Aletleri, OERLIKON Kaynak Makineleri EGESAN AŞINDIRICI Kesici Taşlar, Mekap İş Güvenliği, Ege Toz Maskeleri Hakkında Kullanılan Elektrodları, Oerlikon Kaynak Makineleri Elektrodları Özmen Yıkama Makineleri, Reis Makina, İzeltaş El Aletleri, Kanca El Aletleri teknik hırdavatta, makinelerde ve iş güvenliği malzemelerinde hizmet vermekteyiz.

OERLIKON Kaynak Makinelerinin Bosch Elektrikli El Aletleri A.Ş. Özmen Yıkama Makinelerinin Yetkili Servis HİZMETİ de sağlamaktayız. Medikal amaçlı çeşitli tıbbi gazların, gıda üretiminin çeşitli ekonomik karışımlarının gazları ve endüstriyel faaliyetlerde kullanılan sınai gazların dolum ve satışını yapmaktayız. Yangın söndürme cihazları, tüpleri ve aksesuarları satışı ve çeşitli yangın söndürme cihazlarının dolumu yapmakta ve cihazlarının bakımını vermekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR